YEPZ, önemli sektörlerde hizmet veren
lider markaları buluşturan internet
platformudur
.

Hakkımızda

YEPZ, çeşitli sektörlerde web siteleri ve girişimlerle, yenilikçi ve müşteri odaklı çözümler sunmaya odaklanır. Halihazırda aynı anda altı farklı web sitesi ile dijital pazarda yer alan YEPZ, sektörler arası sinerjiden yararlanıyor ve daha geniş bir müşteri tabanına hitap ediyor. Bu da aşağıdaki avantajlarla birlikte YEPZ’i daha güvenilir ve güçlü bir çatı şirket haline getiriyor.

Kalite Politikamız

Bilişim yazılım sektöründe, kalite anlayışı bakımından öncü bir firma olmak amacıyla; tüm üretim ve hizmet aşamalarımızda kalite standartlarını uygulamaya, kalite performansımızı sürekli geliştirmeye ve ilgili yasal mevzuatlara uyumu sağlamaya büyük özen göstereceğimizi taahhüt ederiz.

Müşterilerimizin taleplerine uygun ürünleri proje süresince hızlı, aksatmadan ve zamanında teslimini yapmak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, Çalışanların memnuniyetini arttırmak ve kalite bilincini geliştirmek için sürekli eğitimler vermek, yönetim sisteminin sürekli etkinliğini artırmak ana politikamızdır.

YEPZ’in Yenilikçi Dünyası
Daha fazla YEPZ

Çeşitlendirme


Birden çok web sitesi ve girişimle YEPZ, risk yönetimi yaparak herhangi bir sektördeki gerilemenin etkisini azaltır.

Paylaşılan kaynaklar ve uzmanlık


YEPZ, teknoloji, pazarlama ve diğer kaynakları markaları arasında bölüştürerek maliyet tasarrufu ve artan verimlilik sağlar.

Çapraz tanıtım fırsatları


YEPZ, çeşitli markalarını ve girişimlerini diğer girişimlerinin müşterilerine tanıtarak potansiyel olarak müşteri edinme ve elde tutma oranlarını artırır.

Daha geniş müşteri tabanı


YEPZ, geniş bir sektör yelpazesine hitap ederek farklı müşteri segmentlerinden faydalanır ve onların çeşitli ihtiyaçlarını karşılar.


Peki ya müşterilerimiz?


Farklı sektörlere hizmet vermek, YEPZ'in müşterilerine de çeşitli fırsatları ve faydaları getirebilir. YEPZ, çeşitli sektörlere hitap ederek alt markaları arasında sinerji yaratma ve müşterilerine benzersiz değer teklifleri sunma kabiliyetine sahiptir. Müşterilerimiz için potansiyel faydalardan bazılarını da şöyle sayabiliriz:

Entegre hizmetler


YEPZ, birden fazla müşteri ihtiyacını karşılayan, süreçleri basitleştiren ve müşteri deneyimini iyileştiren yenilikçi çözümler geliştirmek için farklı sektörlerdeki uzmanlığından yararlanır.

Sadakat programları


Müşterilerimiz, YEPZ bünyesinde çeşitli markalarla etkileşimde bulunmaları için kendilerini ödüllendiren, tekrar iş yapmayı teşvik eden ve uzun vadeli müşteri ilişkilerini geliştiren birleşik sadakat programlarından faydalanabilirler.

Gelişmiş müşteri içgörüleri


YEPZ, farklı sektörlere hizmet vererek müşterilerinin ihtiyaçları, tercihleri ve davranışları hakkında daha derin bir anlayışa sahip olmaktadır. Ve bu da markalarımızda daha kişiselleştirilmiş ve hedefe yönelik tekliflerin önünü açmaktadır.

Sektörler arası yenilik


Birden çok sektörde hizmetler sunmak sayesinde elde ettiğimiz içgörüler sayesinde, müşterilerimize son teknoloji ürün ve hizmetler sağlayarak trendleri belirleyebiliyor ve onların bu trendlerden yararlanmasını sağlıyoruz.


Neden YEPZ


Yenilik, kalite ve memnuniyet taahhüdünün yönlendirdiği benzersiz bir müşteri deneyimi için YEPZ’i ve onun markalarını seçin.

YEPZ ve girişimleriyle ortaklık yaparak, hızla gelişen bir dünyada önde kalabilirsiniz. Özgün ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış zengin bir uzmanlığa ve en yeni çözümlere erişim elde edersiniz.

Tüm sektörlerde mükemmelliğe ve istisnai hizmete olan bağlılığımız bizi farklı kılıyor. Bu yönüyle YEPZ, hayatlarını zenginleştirecek üstün ürünler ve hizmetler arayan seçici müşteriler için ideal bir seçim oluyor.